Barové chladiace zariadenie

Spoločnosť B.I.B. Eurotechnika je výhradným predajcom barových chladiacich zariadení holandskej značky Gamko.

Spoločnosť Gamko je popredným výrobcom a dodávateľom profesionálnych barových chladiacich pultov. Od svojho založenia v roku 1958, sa spoločnosť Gamko rozrástla a stala sa z nej medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zameriava na výrobu, predaj a servis celkového sortimentu profesionálnych nápojových chladiacich zariadení. Spoločnosť Gamko sa tak stala medzinárodným hráčom so svetovými produktmi.

Gamko má vlastné exportné oddelenie s celosvetovou sieťou agentov a vlastné predajné organizácie v Beneluxe, Veľkej Británii a Francúzsku. Ich predajné organizácie dodávajú kompletnú ponuku chladiacich zariadení, najmä pokiaľ ide o zariadenia pre špičkové bary po celom svete.

Celkový systém je ako LEGO neobmedzené množstvo segmentov s jednou funkciou môže byť zostavené do multifunkčného baru podľa požiadaviek zákazníka.

Neobmedzený počet možností, akými je možné poskladať chladený, flexibilný barový systém s LED osvetlením a centrálnym uzamykaním.

Spolu s nami si môžete vytvoriť krok za krokom svoj vlastný vysnívaný bar. Experimentujte s kombináciami, hrajte sa s jednotlivými blokmi, až kým budete spokojní s výsledkom.

Existuje veľa vecí, ktoré by ste mali mať na mysli ako majiteľ baru, ak máte v záujme kultivovať svoj bar alebo sa chcete presunúť do novej nehnuteľnosti. V B.I.B. poznáme z našich dlhoročných medzinárodných skúseností v pohostinstve všetky skryté úskalia, a ak nás navštívite ešte v rannom štádiu prípravy celého baru môžete požiadať o odborné znalosti a skúsenosti našich odborníkov.

Náš projektový tím, vám bude k dispozícii od samého začiatku Vášho projektu s poradenstvom v oblasti funkčného dizajnu baru a potrebného chladenia. Naše odborné rady spolu s Vašimi myšlienkami premeníme na dokonale dizajnový a funkčný bar so všetkým potrebným zariadením.

U nás sa môžete spoľahnúť nie len na správne zabezpečenie chladenia pre danú situáciu ale uistíme vás tiež, že riešenie je technicky v poriadku. Samozrejmosťou je, že myslíme na faktory, ako je ergonómia, investície, dopad na životné prostredie, údržbu a úspory energie. Bar musí byť zariadený s ohľadom na celkový systém smerovania chodu baru, tak aby chladený nápoj bol vždy poruke a mohol slúžiť okamžite.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Náš profesionálne zaškolený tým Vám ochotne rád pomôže od prvotnej myšlienky až k úplnej spokojnosti.

Barové-zostavy-coverJPG

Barové zostavy

Chladiace-boxy-Maxiglass-coverJPG

Chladiace boxy - Maxiglass

Chladiace-vitríny-coverJPG

Chladiace vitríny

Chladiče-skla-coverJPG

Chladiče skla

Chladiče-sudov-coverJPG

Chladiče sudov

Stavebnicový-barový-systém-FLEXBAR-eQuip-coverJPG

Stavebnicový barový systém - FLEXBAR eQuip

Stavebnicový-barový-systém-FLEXBAR-coverJPG

Stavebnicový barový systém - FLEXBAR