Výčapný stojan dotvára celkový vzhľad priestoru pri výčape. Ponúkame Vám výčapné stojany kovové a drevené. Výčapný stojan si vyberiete presne podľa svojich predstáv. Jednotlivé druhy výčapných stojanov vhodne doplnia interiér moderných, klasických i netradičných výčapov. Nemusíte mať strach, že by ste si nevybrali. Ponuka výčapných stojanov je pestrá.

Nami ponúkané výčapné stojany sú talianskej firmy SodaStream Professional (starý názov CEM Industries) a českým lídrom trhu Lindr. Stojany sú perfektnou kombináciou dizajnu a technických inovácií. Sortiment sa vyznačuje spojením precíznosti a technickej dokonalosti, aby bolo zabezpečené optimálne dávkovanie nápojov.

Exkluzívny dizajn a jednoduchosť spolu s vysoko kvalitnými materiálmi a najnovšími technológiami garantuje dokonalú funkčnosť výčapných stojanov.

V dôsledku nových spotrebných trendov bola do sortimentu SodaStrem Professional zaradená kompletná rada mrznúcich výčapných stojanov ICE. S najnovšou technológiou je teraz možné získať ľad alebo kondenzačný efekt na vonkajšom tele výčapného stojanu a čapovať pivo s teplotou nižšou ako 0 ° Celzia.

Spoločnosť Lindr prišla nedávno prišla na trh s radou stojanov LINDR NAKED, ktoré so sebou nesú niekoľko revolučných myšlienok a krokov. Prvou z nich je nabúranie všednosti trhu zaplaveného stojanmi typu ,,kobra“. Práve stojany LINDR NAKED, ktoré sa pohybujú v cenovej relácii podobnej ,,kobrám“, oproti nim poskytnú luxusný dizajn, kvalitné spracovanie a materiály. Pomôžu vám vystúpiť na svetlo a stať sa niečím zaujímaví.

Samozrejmosťou je i široký výber príslušenstva k výčapným zariadeniam. Ide hlavne o rôzne druhy a prevedenia výčapných kohútov, redukčné ventily, všetky druhy narážacích hláv, sanitačné prostriedky, hadice, izolácia, odkvapové misky a všetok ďalší potrebný servisný materiál.
stojany_prislusenstvo_6
T8-chrom
stojany_prislusenstvo_10
stojany_prislusenstvo_12
stojany_prislusenstvo_9
stojany_prislusenstvo_1
stojany_prislusenstvo_2
stojany_prislusenstvo_3
stojany_prislusenstvo_4
stojany_prislusenstvo_7
stojany_prislusenstvo_8