Chladenie piva nie je ani zďaleka novodobá záležitosť, a však doba kedy sa pivo chladilo ľadom v skladoch/pivniciach je už dávno preč. Pivo sa stáva čoraz obľúbenejším nápojom a hlavne v letných mesiacoch je dobre vychladené pivo veľmi príjemným osviežením. A práve preto či už ide o reštauráciu, pohostinstvo alebo domácnosť nemalo by sa podceňovať vybavenie výčapného zariadenia. Zabezpečením si spoľahlivého chladenia na pivo sa k vám hostia, resp. návštevy budú často a hlavne s radosťou vracať.

Výčapné zariadenia:

Kontaktné chladenie na pivo

1Kontaktné chladenie na pivo predstavuje ideálne riešenie pre stolové chladenie piva. Zákazníci si ho obľúbili vďaka ľahkému ovládaniu, manipulácii, štýlovému vzhľadu, skvelej cene a svižnej rýchlosti chladenie piva (za neuveriteľných 3-5 minút môžete začať čapovať). Kontaktné chladenie na pivo je preto vhodné k chladeniu a točeniu piva doma, v stánkovom predaji, reštauráciách alebo baroch. Zároveň ho môžete využiť ako mobilný vyčap pre párty a pivné slávnosti.

Luxusné chladenie na pivo

2Luxusné chladenie na pivo je určené pre náročnejších zákazníkov so špecifickými požiadavkami na vzhľad chladenia. Pri niektorých typoch chladenia na pivo sa kombinuje kvalitné spracovanie dubového dreva s nerezom. Luxusné chladenie je vhodné ako dizajnový doplnok kuchyne, baru, reštaurácie.

Vodné chladenie stolové

3Vodné stolové chladenie je vybavené výčapnými kohútmi a je určené k stáčaniu a chladeniu nápojov. Vodné stolové chladenie sa umiestňuje na výdajný stôl. Vodné stolové chladenie je určené hlavne pre trvalé priestory.

Vodné chladenie podstolové

4Vodné podstolové pivné chladenie je vždy použité v kombinácii s výčapným stojanom. Podstolové pivné chladenie je možné umiestniť pod výčapný stôl alebo kamkoľvek do centrálneho priestoru.

Príslušenstvo k výčapným zariadeniam

5Príslušenstvo a ďalšie komponenty výčapných zariadení, ktoré sú nutné k jeho prevádzke alebo uľahčujú či vylepšujú jeho používanie. Zahrňuje výčapné stojany, narážacie hlavy na pivné sudy, kohúty, hadice, spojovací materiál, vzduchové kompresory, odkvapové tácky, držiaky plakiet, umývačky pohárov, náhradné diely alebo sanitačné prostriedky.