Na objednávku
 

Nivona NICR 825

1 199,00  s DPH

999,17  bez DPH

nerez oceľ / chróm │nádoba na vodu 1,8 l │ “moja káva” 10 nápojov │ OneTouch, 2 nápoje naraz (vrátane mliečnych špecialít vďaka SPUMATORE DUO Plus) │Aroma Balance System (3 profily) │intenzita kávy (5 stupňov), horúca voda na čaj (3 stupne) │špeciálne tichý mlynček │displej plnofarebný │čistenie aj preplachovanie stlačením jedného tlačidla │automatické vyplachovanie šľahača na mliečnu penu │funkcia štatistiky │hlava výpuste až do výšky 14 cm │tlak 15 bar

Na objednávku    Nové Zámky   

Kategórie: ,
 

Popis

Vychutnajte si šálku kávy s rodinou, cappuccino s najlepšou priateľkou alebo len rýchle espresso vo chvíľke voľna. Každý z týchto momentov sa vďaka inovovaným kávovarom modelového radu 8 stane nezabudnuteľným okamihom. Klasika nestarne – klasika dozrieva, a preto došlo pri tomto rade k vylepšeniam, ktoré stoja za ešte lepšou chuťou kávy a komfortnejším ovládaním.

Kávovar NIVONA NICR 825 je kávovarom, ktorý disponuje novým extra tichým tvrdeným kužeľovým mlynčekom, ktorý stojí za kvalitným pomletím kávových zŕn, vylepšeným displejom pre lepšiu čitateľnosť s režimom Big Picture Mode, novým One-Touch-Spumatore DUO plus pre ešte lepšiu mliečnu penu, funkciou štatistiky a sledovania stavu údržby alebo inovovanou odkvapovou miskou s nepoškriabateľným povrchom. To všetko v kvalitnom a elegantnom dizajne oceľovej prednej steny s chrómovými detailmi.

NIVONA – švajčiarska kvalita, nemecká precíznosť a dizajn.

S rovnakými vlastnosťami je tento kávovar k dispozícii aj v čiernom matnom prevedení s chrómovými detailmi pod názvom NIVONA NICR 820.

Ďalšie informácie

Hmotnosť11 kg
Rozmery33 × 24 × 48 cm
Nádrž na vodu:

1,8 l