NEREZOVÁ VÝROBA

Od mixéra až po konvektomat!

Naša spoločnosť sa od roku 2001 zaoberá výrobou a predajom kompletného sortimentu pre rôzne typy gastronomických prevádzok (školské kuchyne, hotely, reštaurácie, bary) a spracovaním chromniklovej ocele (nerez), ktorá vyhovuje všetkým prísnym hygienickým požiadavkám a je v plnej miere použiteľná v potravinárskom priemysle a gastronomických prevádzkach. Poskytujeme vysoko kvalitné vypracovanie projektu až po výrobu a samotnú inštaláciu  nerezového nábytku a gastro zariadení. Okrem výroby neutrálneho nerezového nábytku sa zaoberáme aj výrobou chladiacich a ohrevných zariadení ako aj kompletných výdajných systémov pre SELF SERVICE.

Spolu s dodávkou gastro zariadení sme schopní dodať podklady pre stavebné úpravy ako sú rozvody vody, elektriny, plynu, odpadov a pod.

V prípade, že hľadáte alebo riešite gastronomické vybavenie, neváhajte nás kontaktovať, preferujeme individuálny prístup ku každému typu gastroprevádzky.

Zákazková výroba – nerezový gastronábytok na mieru a na zákazku, ako napríklad nerezové pracovné stoly, umývacie drezy, nerezové police a regály, odsávače pár a ďalšie.