Gastro-technológia

Gastro kuchyne

Sme tu pre splnenie Vašich potrieb v oblasti profesionálnej gastro techniky, dodávok kompletných technologických liniek, zariadení a gastro doplnkov ako sú konvektomaty, pece, varné zariadenia alebo chladiaca technika. Na všetky nami predávané zariadenia poskytujeme záručný aj pozáručný servis.

Linka 600 – je určená pre používanie v menších gastronomických prevádzkach s kapacitou do 150 jedál, s uprednostnením minútkovej kuchyne. Šírky jednotlivých modulov sú 40, 60, 80 a 100cm.

Linka 700 – je určená pre používanie vo väčších gastronomických prevádzkach s kapacitou do 350 jedál. Šírky jednotlivých modulov sú 40, 60, 80 a 120cm.

Linka 900 – je určená pre používanie vo veľkých gastronomických prevádzkach s kapacitou do 500 a viac jedál. Šírky jednotlivých modulov sú 40, 80, 120, 160 cm.

Varné zariadenia – sporáky, varné kotle, konvektomaty, variče cestovín, fritézy, panvice, vodné kúpele, varné stoličky a ďalšie. Môžete si vybrať zo širokej škály konvektomatov rôznych renomovaných značiek ako napríklad RATIONAL, UNOX, RETIGO, REDFOX. Samozrejmosťou je aj zaškolenie personálu! 

Chladiace a mraziace zariadenia – Chladničky, mrazničky, chladiace a mraziace boxy, výrobníky ľadu, šokery, stolové snack a cukrárenské vitríny a pod. (Liebherr, TEFCOLD)

Umývacie zariadenia – umývačky skla, bieleho a čierneho riadu, priebežné, tunelové umývačky. Príslušenstvo – zmäkčovače vody, tlakové sprchy, batérie. (Winterhalter, Classeq, RM.)

Prípravné zariadenia – roboty, mixéry, kutre, škrabky, rezačky chleba, mäsomlynčeky, nárezové stroje, hot-dogovače, grily na gyros a kurčatá, opekače klobás a ďalšie.