O nás

B.I.B.eurotechnika s.r.o. je výrobno-obchodná spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2001 ako nástupnícka organizácia po zrušenej spoločnosti Thermotechnika C.N., s.r.o., so zameraním na výrobu, predaj a servis pre profesionálne gastronomické prevádzky každého typu. Medzi našich zákazníkov patria reštaurácie, hotely, bary, školské a závodné stravovacie zariadenia, fastfoody a pod. Osobitnú sekciu tvoria výčapné zariadenia pre každého.

Hlavným zameraním našej spoločnosti je výroba a dodávka spoľahlivých a kvalitných gastrozariadení a nerezového nábytku s dlhou životnosťou.


Činnosť spoločnosti je v súčasnej dobe rozdelená do troch sekcií – výčapná a nápojová technika, gastrozariadenia a výroba nerezového nábytku, čo umožňuje zákazníkom služby “na kľúč”.

 
Vysokú kvalitu našich výrobkov a služieb dokazujú ocenenia na výstavách a veľtrhoch, ako aj prestížne ocenenie – Zlatá medaila SLOVAK GOLD.
 
V roku 2006 bolo v našej spoločnosti zavedené riadenie kvality podľa STN EN ISO 9001:2001, čím je garantovaná vysoká kvalita našich služieb. Spoločnosť B.I.B. eurotechnika s.r.o. neustále sleduje vývojové trendy v oblasti gastronómie a výčapnej techniky. Požiadavky trhu sú premietané do vývoja nových produktov, čím sa stále zlepšujú ich úžitkové vlastnosti.