Profil spoločnosti


B.I.B.eurotechnika s.r.o. je výrobno-obchodná spoločnosť so zameraním na výrobu, predaj a servis pre profesionálne gastronomické prevádzky každého typu. Medzi našich zákazníkov patria reštaurácie, hotely, bary, školské a závodné stravovacie zariadenia fastfoody a pod. Osobitnú sekciu tvoria výčapné zariadenia, ktoré dodávame výrobcom piva/pivovary/vína, ale aj nelko nápojov.

Hlavným poslaním našej spoločnosti je výroba a dodávky spoľahlivých a kvalitných gastro zariadení a nerezového nábytku s dlhou životnosťou, za výhodné ceny, so schopnosťou prispôsobiť sa technickým požiadavkám a finančným možnostiam zákazníka, so širokým sortimentom zariadení v rôznych cenových úrovniach.

Výrobný program v spoločnosti B.I.B. Eurotechnika je predovšetkým zameraný na výrobu atypického nerezového nábytku ako napr. pracovné stoly, umývacie stoly, nástenné skrinky, policové zostavy, regále, podstavce, výlevky, manipulačné vozíky, servírovacie vozíky, digestory, gastrobufety, fast food výdajné linky, flambovacie vozíky a pod. Kompletný sortiment nerezového nábytku je vyrábaný na zákazku podľa požiadaviek a interierových daností zákazníkov.

Doplnkovým tovarom je komplexný interiér pre gastronomické prevádzky, ako aj predaj kvalitnej zrnkovej kávy a kávovarov. Ako spoločnosť máme za sebou už viacero významných spoluprác so zariaďovaním interiérov hotelov, penziónov a reštaurácií doma i v zahraničí.

O nás


Spoločnosť B.I.B. eurotechnika, s.r.o. vznikla v roku 2001 ako nástupnícka organizácia po zrušenej spoločnosti Thermotechnika C.N., s.r.o. so zameraním na zariaďovanie gastronomických prevádzok každého typu.

Činnosť spoločnosti je v súčasnej dobe rozdelená do troch sekcií - výčapná a nápojová technika, gastrozariadenia a výroba nerezového nábytku, čo umožňuje dodávať zákazníkom služby „na kľúč“.

Progresívne konštrukcie a ucelený dizajn, spolu s vysokou kvalitou spracovania výrobkov vychádzajú z dlhoročných skúseností pracovníkov spoločnosti. Požiadavky prevádzkovateľov gastronomických zariadení sú veľmi rýchlo premietnuté do finálnych výrobkov.

Rozhodujúcimi partnermi v oblasti nápojovej techniky sú firmy: C.E.M. Taliansko (od 1.6.2012 názov zmenený na SODASTREAM PROFESSIONAL S.R.L.), LINDR CZ, TC BOHEMIA BRNO a v oblasti barovej chladiacej techniky GAMKO BV Holandsko.

Vysokú kvalitu našich výrobkov a služieb dokazujú ocenenia na výstavách a veľtrhoch, ako aj prestížne ocenenie – Certifikát zlatá medaila SLOVAK GOLD.

V roku 2006 bolo v našej spoločnosti zavedené riadenie kvality podľa STN EN ISO 9001:2001, čím je garantovaná vysoká kvalita našich služieb. Spoločnosť B.I.B. eurotechnika, s.r.o. neustále sleduje vývojové trendy v oblasti gastronómie a výčapnej techniky. Požiadavky trhu sú premietané do vývoja nových produktov, čim sa neustále zlepšujú ich úžitkové vlastnosti.

slovak-gold_top

Certifikát SLOVAK GOLD

slovak-gold_top

Certifikát SLOVAK GOLD

ScanImage002

Osvedčenie RECobal

ScanImage001

Recyklačný fond

Virtuálna prehliadka