Výroba nerezového nábytku

Spracovaním chromniklovej ocele (nerez) sa spoločnosť B.I.B. Eurotechnika, s.r.o. zaoberá od roku 2001. Samotný výrobný program spoločnosti B.I.B. eurotechnika spočíva v návrhu cez výrobnú činnosť až po samotnú inštaláciu nerezového nábytku pre vybavenie gastroprevádzok.

Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou a dodávkami spoľahlivých a kvalitných gastro zariadení a nerezového nábytku s dlhou životnosťou, za výhodné ceny, so schopnosťou prispôsobiť sa technickým požiadavkám a finančným možnostiam zákazníka, širokým sortimentom zariadení v rôznych cenových úrovniach, s možnosťou vlastnej konfigurácie výrobkov.

Výrobný program v spoločnosti B.I.B. eurotechnika je predovšetkým zameraný na nerezový nábytok ako napr. pracovné stoly, umývacie stoly, nástenné skrinky, policové zostavy, regále, podstavce, výlevky, manipulačné vozíky, servírovacie vozíky, digestory, gastrobufety, fast food výdajné linky, flambovacie vozíky, príslušenstvo a pod. Samozrejmosťou je zákazková a typizovaná výroba rôznych atypických kombinácií nábytku. Nerezové pracovné stoly vieme zákazkovo kombinovať i s orbilanovými (plastovými) alebo drevenými doskami. Pracovné dosky na prianie zákazníka vieme vyhotoviť aj v rádiusovom prevedení. Nábytok je určený predovšetkým do gastronomických prevádzkok, ako sú kuchyne, bary, prevádzky na spracovanie potravín a tak isto pre potravinársky, zdravotnícky a chemický priemysel.

Okrem neutrálneho nerezového nábytku sa zaoberáme aj výrobou chladiacich a ohrevných zariadení ako aj kompletných výdajných systémov pre SELF SERVICE

Vysokú kvalitu našich výrobkov a služieb dokazujú ocenenia na výstavách a veľtrhoch, ako aj prestížne ocenenie – Certifikát zlatá medaila SLOVAK GOLD.

Prevedenie výrobkov vyhovuje všetkým prísnym hygienickým požiadavkám. Pri výrobnej činnosti využívame chromniklové ocele, ktoré sú v plnej miere použiteľné v potravinárskom priemysle a gastronomických prevádzkach. V roku 2006 bolo v našej spoločnosti zavedené riadenie kvality podľa STN EN ISO 9001:2001, čím je garantovaná vysoká kvalita našich služieb. Spoločnosť B.I.B. Eurotechnika, s.r.o. neustále sleduje vývojové trendy v oblasti gastronómie a výčapnej techniky. Požiadavky trhu sú premietané do vývoja nových produktov, čim sa neustále zlepšujú ich úžitkové vlastnosti.

V prípade akýchkoľvek požiadaviek na typizovanú výrobu na mieru podľa vašich potrieb a predstáv nás kontaktujte.