Gastro zariadenie

Gastronómia ako taká je veľmi špecifické odvetvie a preto je poslaním firmy B.I.B. Eurotechnika pomôcť svojim zákazníkom zaručiť dokonalý gastronomický zážitok spojený s pôžitkom z varenia. Ako spoločnosť sa snažíme o úplnú komplexnosť v oblasti gastronómie a výčapnej techniky, ktorou zaručujeme našim zákazníkom kompletné zariadenie a vybavenie v gastro sektore. Našim poslaním je vytvoriť svojim zákazníkom ucelené/úplné gastro vybavenie na kľúč. A kvôli tomu Vám ponúkame okrem vysoko kvalitného a profesionálneho gastronomického vybavenia a zariadenia aj odborné poradenstvo pri realizácii vašej kuchyne. Spolu s dodávkou gastrozariadenia sme schopní dodať podklady pre stavebné úpravy ako sú rozvody vody, plynu, odpadov a pod.

V prípade, že hľadáte alebo riešite gastronomické vybavenie, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre splnenie Vašich potrieb v oblasti profesionálnej gastro techniky, dodávok kompletných technologických liniek, zariadení a gastrodoplnkov ako sú konvektomaty, pece, varné zariadenia alebo chladiaca technika.
obrazok vybavenie baru
V prípade akýchkoľvek požiadaviek alebo dotazov v oblasti komplexného vybavenia vášho baru alebo profesionálnej kuchyne nás kontaktujte. Náš odborný personál vám poradí v oblasti technickej špecifikácie vzhľadom vašim potrebám a zašle vypracovanú cenovú ponuku.

Gastro

 • Varné zariadenia (sporáky, varné kotle, konvektomaty, variče cestovín, vodné kúpele, panvy, stoličky ...)
 • Strojné zariadenia (roboty, mixéry, kutre, škrabky, rezačky chleba, mäsomlynčeky, nárezové stroje, stroje na hot-dog, gril na gyros a kurčatá, opekače klobás ...)
 • Zariadenia na výdaj stravy (vodné kúpele, výdajné vozíky, zásobníky na taniere, režony, termoporty, varnice, prepravné vozíky, udržiavace skrine ...)
 • Umývacie zariadenia (umývačky skla, bieleho a čierneho riadu, pásové umývačky ...)
 • Ostatné zariadenia (lávové grily, opekacie platne, palacinkovače, fritézy, salamandre, váhy, vyhrievané vitríny, shafingy, šalátobary, mikrovlnné rúry, drviče ľadu, výrobníky ľadovej drte, čeriče nápojov, ohrievače šálok, krájače zeleniny ...)
 • Pizza zariadenie (pizza pece, miesiče, vyvalovačky cesta, chladené pizza stoly, saladety, pizza doplnky – lopaty, formy na pizzu, prepravné tašky, krájače, valčeky...)
 • Zariadenia mäsiarstva (profesionálne zostavy chladiacich a neutrálnych vitrín, regálov a pultov. Príslušenstvo k vitrínam. Moduly pre prezentáciu rýb na ľade.)
 • Chladiace a mraziace zariadenia (barové chladiace stoly a modulové zostavy, chladničky, chladiace a mraziace boxy, veľkokapacitné výrobníky ľadu, šokery, chladiče fliaš, stolové snack a cukr. vitríny...)
 • Gastronomické prívesy a stánky (špecializované pevné stánky a pojazdné prívesy pre distribúciu fast-food jedál. Interiér i exteriér podľa predstav zákazníka, vysoká úroveň technologického prevedenia. Vybavenie podľa požiadaviek zákazníka. Zabudované napojenie na vodu, el., plyn.)
 • Doplnky (sklo, porcelán, nerezový riad, príbory, nože, podnosy, cedníky, nerez konvičky, misky, zásobníky na müsli, stojany na ovocie, držiaky šunky, pekáče, panvice, gastronádoby, naberačky, plastové a drevené dosky ...)

Bary

 • Vybavenie barov(kávovary, mlynčeky na kávu, výrobníky ľadu, výrobníky čokolády, výrobníky šľahačky, odšťavovače, barové mixéry, vinotéky, cukrárské vitríny ...)
 • Zariadenia pre cukrárne a pečivárne(profesionálne zostavy chladiacich a neutrálnych vitrín, regálov a pultov. Príslušenstvo k vitrínam.)
 • Barmanské doplnky(sklo, porcelán, nalievatká, shakery, sitká, zdobítka, podložky, držiaky pohárov ...)