Výčapná technika

Ak potrebujete nové výčapné zariadenie a výčapnú techniku na pivo, víno alebo limonádu, ste na správnom mieste. B.I.B. Eurotechnika má v sortimente mnoho druhov prietokových chladičov všetkých rozmerov a kapacít, post-mix prístroje, výrobníky sódy a chladenej vody, ešte viac výčapných stojanov a všetkého príslušenstva výčapnej techniky.

B.I.B. Eurotechnika ponúka výčapné kohúty, narážacie hlavice, redukčné ventily CO2 aj N2, odkvapové misky s ostrekom aj bez ostreku, hadice na nápoje a pythony, rýchlospojky J.G., spojovacie niple, sponky a matice, umývačky pohárov, medajlóny, keramické plakety, mnoho ďalších prvkov potrebných pre dokonalé výčapné zariadenie.

Naše služby nekončia iba predajom výčapnej techniky a výčapného zariadenia. B.I.B. Eurotechnika Vám uskutoční bezplatné konzultácie, prehliadku miesta nového výčapu, zameranie a odporučenie najlepšieho možného riešenia pre Vašu prevádzku. Všetky súčasti výčapného zariadenia Vám dodáme, namontujeme, budeme tiež vykonávať záručný a pozáručný servis, samozrejme pravidelnú sanitáciu pre výčapné zariadenia pomocou vlastných servisných technikov kdekoľvek v SR.

B.I.B. Eurotechnika dodá akúkoľvek pracovnú nerezovú dosku vrátane chladených či nechladených barových pultov, umývačky nápojového skla, výrobníku ľadu alebo zmrzliny, drviču ľadu, profesionálnych mixérov, miešačov frapé a ďalšej techniky do Vašej modernej prevádzky.

B.I.B. Eurotechnika predáva výčapnú techniku a vykonáva služby spojené s výčapnou technikou už od roku 1992 a o kvalite našich služieb svedčia stovky vykonaných inštalácií a montáží výčapnej techniky a zariadení.